Pagal individualius užsakymus projektuojame, gaminame ir montuojame tualetų, pisuarų bei dušo pertvaras. Pertvarų gamybai naudojame kokybiškas bei sertifikuotas medžiagas. Dušų ir viešųjų tualetų pertvaros dažniausiai naudojamos mokyklose, darželiuose, parduotuvėse, laisvalaikio ir pramogų centruose.

Savo klientams galime pasiūlyti dušų ir viešųjų tualetų pertvaras iš HPL ir laminuotų atsparių drėgmei medžio drožlių plokščių su anoduotų aliuminio profilių konstrukcija. Gaminame kelis lengvųjų pertvarų tipus.

I tipas
Šios pertvaros gaminamos iš anoduotų aliuminio profilių (SAPA, Švedija) ir 18 mm drėgmei atsparios medžio drožlių plokštės padengtos melaminu. Gaminio durys yra su lankstais, rankenomis ir spyna su užrakinimo/atrakinimo identifikacija. Standartinis pertvarų aukštis – 2000 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 166 mm.

II tipas
Šios pertvaros gaminamos iš 10 mm HPL plokščių (aukšto slėgio laminato). Ši medžiaga pasižymi geromis estetinėmis bei eksplotacinėmis savybėmis, yra atspari drėgmei. Pertvaros pagamintos iš šios plokštės yra tvirtos, ypatingai atsparios mechaniniams pažeidimams, lengvai valomos. Galima pasirinkti iš plataus spalvų bei dekoratyvinių paviršių asortimento.
Šiam lengvųjų pertvarų tipui naudojami ELTETE (Suomija) anoduotų profilių sistema. Standartinis pertvarų aukštis – 2100 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 166 mm. Gaminio durys yra su lankstais, rankenomis ir spyna su užrakinimo/atrakinimo identifikacija.