Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kaizen/domains/statida.lt/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Plastikiniai langai – Statidos projektai

UAB „Statidos projektai“ plastikiniai langai gaminami iš aukštos kokybės profilių sistemos „Gealan“ (Vokietija). Mūsų gaminami langai padeda taupyti šilumos energiją, atitnka aukščiausius izoliacinius, įsilaužimų prevencijos ir kokybės reikalavimus. Plastikiniai langai gaminami iš PVC plastiko, kuris yra atsparus aplinkos poveikiui, ilgaamžis, lengvai prižiūrimas. Langų stiklinimui naudojame šilumą taupančius stiklo paketus. Galimas platus profilių spalvos pasirinkimas.

GEALAN langų ir durų konstrukcijų profiliai iš PVC

Ne visi plastikiniai langai yra vienodi. Profilių sistemos konstrukcijų skirtumai iš esmės sąlygoja pastarųjų technines savybes. Iš GEALAN naujos kartos profilių pagaminti langai ne tik patraukliai atrodo iš išorės, bet yra tvirti ir ilgaamžiai.Tiksli ir iki smulkmenų suderinta profilio geometrija atitinka aukščiausius šilumos ir garso izoliacijos, įsilaužimo prevencijos ir vėdinimo reikalavimus. GEALAN profilio langai atitinka šiuolaikinį langų technologijų išsivystymo lygį.

Galimybė pasirinkti profilio geometriją, lango konstrukciją ir jo atidarymo būdą pabrėš Jūsų lango išskirtinumą. GEALAN profilių sistemos leidžia pagaminti bet kokios, net ir pačios originaliausios formos langus. GEALAN profilių sistemų langai padeda išlaikyti šilumą patalpos viduje, o triukšmą palikti už būsto sienų. Jie užtikrina saugumą ir jaukumą, sukuria nepakartojamą namų aplinką.

GEALAN produkcijos privalumai

Apsauga nuo įsilaužimo – skiriamasis GEALAN profilių sistemų kokybės bruožas.
Patys įtikinamiausi argumentai, kodėl langai GEALAN yra ypač saugūs, yra montavimo gylis, ypatingas medžiagų patvarumas, papildomos pertvaros bei patikimi staktos ir varčios furnitūros varžtiniai sujungimai. Siekdami įrodyti apsaugos nuo įsilaužimo patikimumą, įvairių konstrukcijų, atidarymo būdų ir naudojimo sričių langus prašėme įvertinti autoritetingų tyrimo instituto ekspertų, kurie išdavė apsaugines savybes patvirtinantį sertifikatą. Jūs galite būti visiškai ramūs!

Šilumos izoliacija
GEALAN profilio langai puikiai išsaugo šilumą. Termoizoliacinės PVC medžiagos, iš kurios gaminamas lango profilis – savybės rodo puikius energijos taupymo rodiklius. Šiuos rodiklius dar labiau gerina profilio konstrukcija, kamerų jo viduje skaičius ir išdėstymas, o taip pat ir profilio montavimo gylis. GEALAN gamina net 83 mm pločio, 6 vidines kameras turinčius profilius, kurie pasižymi ypač geromis termoizoliacinėmis savybėmis. Iš tokių profilių pagaminti langai padės Jums sulaikyti šilumą patalpos viduje, o šaltį palikti lauke. Jūs ne tik mažiau išleisite šildymui, bet ir prisidėsite prie aplinkos apsaugos.

Garso izoliacija
Nenuginčijamas faktas, kad aplinkos triukšmas daro poveikį žmogaus sveikatai. Tarp negatyvių poveikių žmogaus organizmui galima paminėti miego ir dėmesio sutrikimus, negalėjimą atsipalaiduoti ir pan. Taigi, apsauga nuo triukšmo – svarbus sveikatos apsaugos aspektas. Pagaminti iš daugiakamerinio GEALAN profilio langai veiksmingai apsaugo nuo triukšmo, iš esmės sumažina pastarojo lygį ir gerina gyvenimo kokybę.
Pagrindinis triukšmo šaltinis – miesto kelių transportas, gamybinės įmonės ir miesto teritorijoje esantys geležinkeliai. Daugiausia triukšmo skleidžia stambios automagistralės, šalia jų triukšmo lygis dieną siekia 80 dB. Pagal sanitarines normas triukšmo lygis gyvenamosiose patalpose negali viršyti 40 dB dienos metu, o naktį jis neturi būti didesnis nei 30 dB. Lygiai tokios pat garso stiprumo vertės yra tada, kai mes tyliai kalbame. Miesto centre, judriose pagrindinėse gatvėse, triukšmo lygis gali siekti net 90 dB. Dėl GEALAN profilių sistemų konstrukcijos ypatumų šie langai atitinka aukštus garso izoliacijos reikalavimus.

Iš GEALAN profilių pagaminti langai su garsą izoliuojančiais stiklo paketais užtikrins komfortą ir jaukumą, leis Jums miegoti ramiai, net jei šalia Jūsų namų važinėja traukiniai ir skraido lėktuvai.

Profilių sistema GEALAN S 3000 IQ

S 3000 sistemos profiliai turi 3 arba 5 kameras. Ypatinga šios sistemos profilių kamerų ir pertvarų konstrukcija nulemia labai geras technines profilių savybes. S 3000 profiliai yra labai stabilūs ir tvirti, tvirtumu pasižymi ir profilių suvirinimo kampai.

Į langus, pagamintus iš S 3000 sitemos profilių galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL).

S 3000 profilių sistemos privalumai:

 • Profilio montavimo gylis 62 mm
 • 3 arba 5 kameros
 • Profiliai stabilūs
 • Geros šilumos izoliacijos savybės
 • Langus, pagamintus iš S 3000 sistemos profilių lengva prižiūrėti
 • Kamerų konstrukcija ir jų išdėstymas profilio viduje užtikrina geras šilumos izoliacijos savybes
 • Varčia ir rėmas armuojami plačiais cinkuoto plieno profiliais, todėl lango konstrukcija labai stabili
 • Platus rėmo falcas, todėl langus paprasta plauti

Profilių sistema GEALAN S 8000 IQ

Aptakaus kontūro, modernaus dizaino S 8000 IQ sistemos profiliai suteikia iš jų pagamintiems langams elegancijos. Didelis montavimo gylis – 74 mm – leidžia profilius naudoti gaminant dideles langų konstrukcijas, kur reikalingas didelis konstrukcijos stabilumas ir tvirtumas. 4, 6 ir 7 kamerų šios sistemos profiliai pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.

Į langus, pagamintus iš S 8000 IQ sitemos profilių galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemas GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL).

 

FAKTAI IR PRIVALUMAI

 • Profilio montavimo gylis 74 mm
 • 4, 6 ir 7 kameros
 • Ypač geros šilumos izoliacijos savybės
 • Platus ir įstrižai nuskliaustas rėmo falcas. Todėl langus lengva valyti
 • Sistemos profiliai ypač tvirti ir patvarūs, nes armuojami plačiu plieno profiliu
 • Aptakus kontūras ir modernus dizainas
 • Profiliai gali būti balti, spalvoti arba dengti medžio imitacija


Langai ir durys – ryški Jūsų namo interjero ir eksterjero detalė, todėl jie turėtų ne tik atitikti griežtus techninius reikalavimus, bet ir tiesiog gražiai atrodyti. Lango patrauklumas daugiausiai priklauso nuo lango profilio formos ir spalvos. S 8000 IQ yra klasikinės sistemos pavyzdys, pasižymi ryškiomis klasikinėmis linijomis ir apvaliais kontūrais.

Stiklajuosčių formų gausa, didelis profilio spalvos pasirinkimas leis įgyvendinti net pačius įmantriausius architektūros ir dizaino projektus. Siūloma stiklajuosčių formų gausa – nuo už-apvalintos iki santūriai kampuotos – suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

Profilių sistema S 8000 IQ plus

S 8000 IQ plus sistemos profiliai taip pat turi 6 vidines kameras, bet pasižymi didesne šilumos varža. 83 mm montavimo gylis sustiprina suvirinamų kampų kietumą, o galinga plieninė armuotė garantuoja konstrukcijos stabilumą ir leidžia patikimai pritvirtinti lango furnitūrą – tai garantuoja didesnį saugumą. Profilių sistemos S 8000 IQ plus rėmas puikiai dera su profilių sistemos S 8000 IQ varčia. Langų gamintojai gali rinktis iš didelės varčių su 5, 6 ar 7 kameromis pasiūlos. Kadangi visos sistemos suderinamos, langų gamintojui nereikia papildomos įrangos, o gaminius su skirtingo montavimo gylio profiliais galima paruošti vieno gamybinio proceso metu.

Profilis „S 800 IQ plus“ išsiskiria ir dizaino sprendimais: elegantiškais užapvalinimais, siaura matoma profilio dalimi.

 

FAKTAI IR PRIVALUMAI

 • Profilio plotis – 83 mm
 • Aukštos kokybės stambi stakta
 • Didelis mechaninis patvarumas
 • Galimybė naudoti GECCO 3 ir GECCO4 vėdinimo sistemas
 • 6 kameros užtikrina aukštą garso ir šilumos izoliaciją
 • Patikima apsauga nuo įsilaužimo
 • Dera su S 8000 IQ sistema, todėl siūloma kombinacijų įvairovė
 • Plati acrylcolor spalvų paletė ir didelė medieną imituojančios plėvelės raštų įvairovė
 • Malonios akiai aptakios profilių formos
 • Siaura profilio matoma dalis

Profilių sistema S 7000 IQ plus

Tai 6 kamerų profilių sistema su vidiniais sandarikliais. 6 profilio kameros užtikrina ypač gerus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius. Europoje vis labiau populiarėja energiją tausojantys namai, tarp jų – pasyvieji namai. Norint tokiame name atsisakyti tradicinių šildymo metodų, reikalingos papildomos energiją taupančios priemonės. Visų pirma tai šiuolaikinis energiją taupantis langas. Pasyviųjų namų institutas Darmštate (Vokietija) atliko langų su profilių sistema S 7000 IQ tyrimus, kurie parodė, kad šios profilių sistemos yra tinkamos langams, skirtiems energiškai ypač efektyviems pastatams, gaminti.
Didesnis – 83 mm montavimo gylis ir galinga plieninė armatūra leidžia geriau sutvirtinti suvirinimo siūlę ir stipriau įtvirtinti lango furnitūrą, o tai daro teigiamą įtaką visos lango konstrukcijos stabilumui. Tokia konstrukcija tampa dar labiau apsaugota nuo įsilaužimo.

Be puikių techninių charakteristikų, profilių sistema S 7000 IQ pasižymi šiuolaikiniu dizainu. Gana siauras matomas profilio plotis derinant su skirtingos konfigūracijos varčia leidžia sukonstruoti elegantišką klasikinio stiliaus langą.

Langų, pagamintų iš S 7000 IQ plus vidurinio sandarinimo profilių sistemos, išskirtinis bruožas – padidintas saugumas. Furnitūros dalys yra paslėptos už vidurinių sandarinimo tarpinių ir yra nepasiekiamos iš lauko pusės, net ir naudojant įsilaužimo įrankius. Furnitūros išlaužimo galimybę sumažina ir medžiagos, iš kurios pagamintas profilis, mechaninis tvirtumas. Todėl drąsiai galima teigti, kad S 7000 IQ plus sistemos profiliai pakankamai didelis Jūsų namų saugumo garantas.

FAKTAI IR PRIVALUMAI

 • 5 kameros
 • Montavimo gylis 83 mm
 • Puiki šilumos ir garso izoliacija
 • Vidinių sandarinimo tarpinių sistema
 • Mechaninis patvarumas ir atsparumas
 • Siaura profilio matomoji dalis
 • Galimybė naudoti GECCO plus ir GECCO 4 vėdinimo sistemas
 • Spalvų pasirinkimo įvairovė

Profilių sistema S 9000

Naujoji S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistema sujungia centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. Didelis net 83 milimetrų montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Su tokios sistemos profiliais pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

Išanalizavę privalumus ir sujungę kelias skirtingų sistemų detales „Gealan“ specialistai pasiekė, kad S 9000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficiento vertė Uf būtų 0,92 W/m²K, juose naudojant plieno armatūrą. Iš tokių profilių pagamintų langų šilumos laidumo koeficiento vertė Uw būtų 0,77 W/m²K, kai stiklo paketo Ug = 0,55 W/m²K. Tokie langai tinka energiją taupantiems namams.

Dar vienas išskirtinis S 9000 sistemos bruožas – didesnis stiklo paketo įleidimo į profilį gylis. Tai saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka. 6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose užtikrina labai gerą šilumos ir garso izoliaciją. Varčiai ir rėmui sutvirtinti naudojami tokie pat plieno profiliai.

FAKTAI IR PRIVALUMAI

 • 6 vidinės profilio kameros, jų geometrija ir išdėstymas rėmo ir varčios profiliuose, bei didelis profilio montavi mo gylis sąlygoja labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.
 • 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar didesnį sandarumą
 • Varčiai ir rėmui sutvirtinti naudojami tokie patys plieno profiliai
 • Stiklinimui galima naudoti 3 stiklų iki 54 mm pločio stiklo paketą
 • Padidintas iki 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis
 • Siaura profilio matoma dalis ir klasikinis užapva lintų formų dizainas.
 • Galima stiklinti naudojant stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®
 • Didelis medieną imituojančių raštų pasirinkimas

PROFILIŲ SISTEMA GEALAN-FUTURA®

Integruota į S 9000 sistemos platformą GEALAN-FUTURA® suteikia galimybę gaminti spalvotas langų bei durų konstrukcijas, atitinkančias pasyvių namų statybos reikalavimus pagal Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartą WA-15/2. Bandymais patikrinta šilumos laidumo koeficiento Uf reikšmė – nuo 0,89 W/m²K liudija itin geras bazines naujosios sistemos šilumos ir garso izoliacijos savybes. Su GEALAN-FUTURA® didžiausias gaminamų spalvotų varčių dydis gali būti iki 2,2 metro. Taikant statinės įklijos technologiją STV® galimas varčių dydis siekia iki 2,4 metro.

Naujoji Gealan S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistema apjungia centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. 82,5 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka pasyvių namų langams keliamus reikalavimus.

Integruota STV® technologija
Novatoriškos stiklinimo technologijos STV® panaudojimas ne tik pagreitina stiklinimo procesą ir sumažina darbo sąnaudas, bet ir gerina lango šilumos izoliacijos charakteristikas, didina konstrukcijos tvirtumą bei stabilumą.

Integruota IKD® technologija
Profiliuose vietoje šalto plieno naudojamas specialus ir gerai šilumą izoliuojantis užpildas. To dėka ne tik padidėja profilio ir langų šilumos izoliacijos savybės, bet ir sumažėja iš jų pagamintų konstrukcijų svoris, palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka labai geri.

Spalvoti pasyvių namų langai
GEALAN-FUTURA® profiliai gali būti ir spalvoti. Jūsų pasirinkimui didelė spalvotų ir medienos raštus imituojančių plėvelių, įvairiaspalvių aliuminio antdėklų įvairovė. GEALAN-FUTURA® profiliai taip pat gali būti padengti spalvotu atspariu išorės poveikiui akrilu, panaudojant unikalią koekstruzijos technologiją ACRYLCOLOR.

Privalumai

 • Varčios dydis iki 2,40 m su STV® ir standartine armuote
 • Apsauga nuo įsilaužimo, RC 2
 • Naujai statybai ir renovacijai
 • Išbandyta pagal naujausią standartą RAL GZ 716
 • Integruota į S 9000 sistemos platformą, S 9000 su išoriniu ir vidiniu sandarinimu

Spalvoti profiliai Gealan ACRYLCOLOR

Spalvoti langų profiliai leidžia įgyvendinti įvairius šiuolaikinės architektūros projektus. Atspalvių įvairovė tenkina pačius reikliausius pageidavimus: galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą nuo taurios baltos iki prašmatnaus sidabro. Aukštas ACRYLCOLOR kokybės standartas patvirtintas RAL atitikimo ženklu.

Jau daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus GEALAN pradėjo gaminti unikalius spalvotus profilius plastikiniams langams ir durims. Išanalizavus įvairias spalvotų PVC profilių gamybos technologijas – lakavimą, laminavimą ir koekstruziją – buvo pasirinktas koekstruzijos būdas, kai ant balto PVC profilio užlydomas plonas spalvotos dangos – akrilo (PMMA) -sluoksnis.

Dauguma GEALAN profilų sistemų gali būti gaminamos su spalvota akrilo danga. Galima pasirinkti bet kurią Jums patinkančią spalvą tiek iš standartinės, tiek ir iš nestandartinės spalvų paletės.

Kas tai yra ACRYLCOLOR profiliai?
Koekstruzijos metu ant PVC profilio paviršiaus užlydomas spalvotas akrilo sluoksnis. PVC pagrindas suvirinamas su spalvoto akrilo sluoksniu į vienalytę masę. Dengiantis PVC profilį akrilas yra atsparus neigimam atmosferos poveikiui. Lygus, neporėtas akrilu padengto profilio paviršius mažiau tepasi, jį lengva prižiūrėti. Spalvotu akrilu padengti langų profiliai neblunka saulėje.

Koekstruzijos technologija
Spalvoti GEALAN ACRYLCOLOR profiliai gaminami koekstruzijos būdu. Terminio proceso metu įkaitinus metalą balto profilio pagrindas su išlydytu akrilu suliejamas į vienalytę masę. Spalvotas akrilo sluoksnis dengiamas ant balto profilio paviršiaus. Tokiu būdu iš koekstruderio tūtos ištraukiamas jau dvispalvis ACRYLCOLOR profilis.

Koekstruzijos schema
1 Balto išlydyto PVC masė paduodama į pagrindinį ekstruderį
2 Iš koekstruderio paduodama išlydyto spalvoto akrilo masė
3 Du komponentai neatskiriamai sulydomi į vienalytę masę
4 Akrilo paviršius poliruojamas, gaunamas lygus ir neporėtas paviršius

ACRYLCOLOR privalumai
Išorinis akrilo sluoksnis yra dvigubai tvirtesnis ir atsparesnis už PVC. Todėl spalvotu akrilu padengti langai yra atsparesni klimato pokyčiams, saulės spinduliams. Kietas akrilo paviršius sunkiai braižosi. Jis yra lygus ir neporėtas, o todėl mažiau tepasi ir yra lengvai plaunamas, naudojant įprastas buityje valymo priemones. Akrilas yra sulydomas su PVC pagrindu į vienalytę masę, todėl akrilo sluoksnis nenusilups, neskilinės. Akrilu dengtų langų ir durų nereikia dažyti.

ACRYLCOLOR ilgaamžiškumas
Jau daugiau kaip 30 metų GEALAN gamina spalvotus profilius plastikiniams langams naudodama unikalią koekstruzijos technologiją. ACRYLCOLOR profilių spalva neblunka ir išsilaiko nepakitusi ilgus dešimtmečius. Acrylcolor profiliai tenkina aukščiausius kokybės, funkcionalumo ir dizaino reikalavimus.

Ypatinga paviršiaus struktūra
ACRYLCOLOR sluoksnis poliruojamas ir to dėka išgaunamas lygus neporėtas paviršius, ant kurio nesirenka dulkės ir purvas. Akrilo danga nesisluoksniuoja, nesilupa, jos nereikia dažyti. ACRYLCOLOR langus lengva prižiūrėti. Jie neblunka ir spalvos pokyčio nepastebėsite ilgus dešimtmečius.

Nesibraižo
Tvirtas spalvoto akrilo paviršius sunkiai braižosi, todėl ACRYLCOLOR langus galima priskirti prie tvirtųjų statybos elementų. 0,5 mm storio akrilo sluoksnis yra didesnis už bet kurių dažų ar lako sluoksnio storį.
Jeigu akrilu dengti langai susibarižo, tai juos galima tiesiog nupoliruoti.

Nesisluoksniuoja
PVC pagrindas suvirinamas su spalvoto akrilo sluoksniu į vienalytę masę. Danga nesisluoksniuoja
ir nesilupa.

Spalvos patvarumas
Akrilas yra ypatingai patvari ir lengva medžiaga. Iš jos gaminami automobilių žibintai, o tai yra puikus šios medžiagos patvarumo ir atsparumo įrodymas.
Užpakaliniai automobilių žibintai – puikus akrilo atsparumo atšiauriems klimato veiksniams įrodymas.

Ypatingas atsparumas neigiamam išorės poveikiui
Iš lauko langus veikia skirtingos oro sąlygos. Jie turi atlaikyti ir šaltį, ir karštį. Spalvotas ir baltas lango paviršius turi būti atsparus saulės spinduliams. Todėl spalvotiems profiliams gaminti mes pasirinkome puikiai atlaikantį įvairias oro sąlygas akrilą. Jo atsparumą neigiamam išorės poveikiui įrodo ilgametis šios medžiagos naudojimas automobilių žibintams gaminti. Spalvotu akrilu padengti langų ir durų profiliai yra atsparūs nuolat besikeičiančioms oro sąlygoms, jie neblunka saulėje. Tokie langai ir durys išlieka nepakitę ilgus dešimtmečius. ACRYLCOLOR langai tinka ir labai atšiauraus klimato zonose.

Didelė atspindėjimo galimybė

 1. Akrilo sluoksnis
 2. PVC pagrindas
 3. Atspindėti spinduliai
 4. Sugerti spinduliai

Akrilo sluoksnis praleidžia saulės spindulius, todėl pagrindinis baltas profilis atspindi didžiąją saulės spindulių, prasiskverbiančių pro akrilo sluoksnį, dalį. Tokiu būdu spalvotas profilis kaista panašiai kaip ir baltas.

Lengva priežiūra
ACRYLCOLOR langų paviršius yra lygus ir neporėtas. Toks paviršius sunkiai tepasi, ant jo nesikaupia dulkės ACRYLCOLOR langus iš ties lengva prižiūrėti.

Galima poliruoti
Atsiradusius įbrėžimus galima pašalinti poliruojant pažeistą paviršių.

Spalvoti laminuoti profiliai

GEALAN gamina ne tik spalvotus acrylcolor profilius, bet ir PVC profilius laminuotus medžio imitacijos raštų plėvele, o taip pat spalvota plėvele. Langai pagaminti iš medžio imitacijos plėvele laminuotų profilių – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina medžio grožį ir nori, kad jų plastikiniai langai atrodytų kaip mediniai. Raštų ir spalvų įvairovė tikrai neapvils Jūsų. Imituojančia medieną arba spalvota su medžio rievių faktūra plėvele gali būti dengiama ir vidinė spalvoto ACRYLCOLOR profilio pusė.

Plėvele gali būti laminuojamos abi profilio pusės. Plėvelės raštas iš lango vidinės pusės ir jo išorėje gali būti skirtingas. Galima laminuoti ir tik vieną kurią nors balto profilio pusę.Laminuojamas yra profilis, kuris gaminamas iš perdirbto PVC.

Laminuotų GEALAN profilių privalumai:

 • Natūralios medienos vaizdas
 • Platus raštų pasirinkimas
 • Pilnai perdirbamas
 • Lengva priežiūra

Stiklo klijavimo visu perimetru technologija STV®

GEALAN-STV® – naujoviška stiklinimo technologija. Lango varčia yra padengta atitinkamų matmenų ir storio dvipuse plėvele, kuri ir priklijuoja stiklo paketą. Stiklo paketas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV®, tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu. Tokia konstrukcija atlaiko didesnį statinį apkrovimą ir standartinius lango elementus galima naudoti be plieno armatūros. Sumažėja konstrukcijos svoris ir palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka geri.

Profilio apdirbimo procesas nesiskiria nuo įprasto. Supjaustymas, suvirinimas ir frezavimas atliekami pagal visuotinai priimtą PVC langų gamybos metodiką, nedideli skirtumai atsiranda tik langų stiklinimo metu. Naujos technologijos įdiegimas nereikalauja papildomų investicijų, naujos įrangos, o profiliai gaminami jau su lipnia juostele. Stiklo paketo ir varčios suklijavimas padidina iš esmės lango apsaugą nuo įsilaužimo. Visu perimetru dvipuse specialia juostele įklijuotą stiklo paketą daug sunkiau išlaužti.

STV® būdu priklijuotas prie varčios visu jos perimetru stiklo paketas tolygiai priglunda prie varčios rėmo ir tampa tvirtu lango konstrukcijos elementu, kuris neleidžia varčiai išsikraipyti. Todėl Jūsų langai bus varstomi lengvai ir saugiai ilgus metus. Nenaudojant varčios rėme plieno armatūros sumažėja konstrukcijos svoris, o tuo pačiu mažiau apkraunami varstymo mechanizmai tarnaus daug ilgiau, sumažės reguliavimo darbų sąnaudos.

STV® būdu stiklo paketas priklijuojamas prie varčios visu jos perimetru naudojant specialiai tam sukurtą aukštos kokybės lipnią juostelę. Taip priklijuotas stiklo paketas tampa visos lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu. Pagerėja konstrukcijos statika, o tai leidžia atsisakyti ligi šiol varčios įtvirtinimui kameroje naudotos plieno armatūros standartinių dydžių konstrukcijose. Stiklinant STV® būdu ir naudojant plieno armatūrą galima gaminti ankščiau neįmanomų dydžių konstrukcijas. Pavyzdžiui, galima pagaminti balkono duris, kurių varčios aukštis 2500 mm.

STV® privalumai

Padidinta termoizoliacija
Gaminant įprastų dydžių elementus pagal STV® technologiją galima nebenaudoti plieno armatūros. Tokiu būdu, iki 0,2 W/m²K (priklausomai nuo profilių kombinacijos) gerėja lango šilumos laidumo rodikliai. STV® statinės įklijos technologijos panaudojimas ir lango įstiklinimas energiją taupančiu stiklo paketu su plastikiniu rėmeliu leidžia pasiekti ypač aukštus šilumos izoliacijos rodiklius.

Padidinta apsauga
Apsaugą nuo įsilaužimo didina stiklo paketo ir varčios suklijavimas visu perimetru.

Padidinta statika
Technologinės statinės STV® įklijos kombinacija su armatūros intarpu leidžia gaminti anksčiau neįma-nomų dydžių elementus bei suteikia akivaizdžių funkcinių privalumų. Taip pat galima kalbėti ir apie galimybę sukurti padidinto stabilumo elementus.

Patikrinta sistemos kokybė
Visuose statinės įklijos technologijos etapuose įklijuojamų konstrukcijų patvarumas nuosekliai tikrinamas naujausiuose stenduose pagal RAL ir EN normatyvus. Gauti rodikliai atitinka aukštą GEALAN profilių sistemų klasę.

Nėra būtinumo investuoti papildomai
Įklijavimas įprastais metodais reikalauja didelių investicijų į naujas stakles ir kitą įrangą, šis poreikis visiškai išnyksta naudojant statinės įklijos technologiją. STV® profiliai gaminami jau su lipnia juostele.
100% perdirbimas
STV® profiliai pilnai perdirbami.

Stiklo paketo pakeitimas
STV® būdu priklijuotas stiklo paketas lengvai pakeičiamas nauju. Tam nereikia turėti specialios įrangos ar sudėtingų instrumentų. Peiliuko pagalba lipni dvipusė juosta laikanti stiklo paketą nuimama ir užklijuojama nauja.

GEALAN IKD® - vidinės profilio kameros izoliacija

Specialios puikiai šilumą izoliuojančios putos vietoje šalto plieno.

Sėkmingai taikomas stiklo klijavimo visu perimetru prie varčios profilio metodas GEALAN STV pagal galiojančius gamybos nurodymus leidžia standar tinių matmenų elementuose nenaudoti vidinėjearmatūros profilio kameroje. Stiklo paketas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV ,tampa lango konstrukcijos įtvir tinimo elementu. Tuščia profilio kamera gali būti užpildytaspecialiomis putomis, kurios pasižymi ypač puikiomis terminės izoliacijos savybėmis.Nenaudojant plieno, bet užpildant vidinę profilio kamerą putomis, yra išvengiama konvekcijos, žymiai pakyla profilio paviršiaus temperatūra. Tiek pilnas stiklo paketo ir varčios suklijavimas,tiek ir kietas užpildas profilio viduje padidina apsaugą nuo įsilaužimo.

Užpildžius pagrindinę profilio kamerą specialiomis putomis IKD ne tik padidėja profilio ir iš jo pagamintų langų šilumos izoliacijos savybės, bet ir sumažėja iš jų pagamintų konstrukcijų svoris, palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka labai geri. GEALAN IKD ir STV derinys ne tik pakels Jūsų langų ver tę, bet ir padės konkurentų tarpe išsiskir ti geresniu produktu!

Privalumai gamintojams

Padidinta šilumos izoliacija
Gaminant įprastų dydžių elementus pagal STV® technologiją galima nebenaudoti plieno armatūros. Tokiu būdu, iki 0,2 W/m²K (priklausomai nuo profilių kombinacijos) gerėja lango šilumos laidumo rodikliai. Užpildžius tuščią pagrindinę varčios profilio kamerą šilumą izoliuojančiu užpildu, rodiklių vertes įmanoma padidinti iki Uf < 0,95 W/m²K.

Sumažintos darbo sąnaudos
IKD® profiliai tiekiami jau su specialiuoju putų užpildu ir gali būti iš karto panaudoti langų gamybos procese.
Nereikia papildomai investuoti
Langų iš IKD® profilių gamybos procesas vyksta įprastai. Nėra būtinybės investuoti į naujas stakles ar kitą įrangą, o profiliai jau tiekiami su užpildu profilų viduje.

Nenaudojama plieno armatūra
Kombinacijoje su STV® gaminant standartinius langų elementus iki tam tikrų matmenų pagal gamybinius nurodymus galima visai nenaudoti plieno armatūros. Todėl sumažėja elementų svoris, o tuo pačiu mažėja transportavimo kaštai bei palengvėja konstrukcijų montažas.
Padidinta apsauga nuo įsilaužimo
Apsaugą nuo įsilaužimo didina tiek pilnas stiklo paketo ir varčios suklijavimas, tiek kietas užpildas profilio viduje.

Paprsatas perdirbimas
IKD® profiliai pilnai perdirbami. Profilio vidinės kameros užpildas lengvai išimamas, jis nėra nei suklijuotas, nei sulydytas su PVC profilio kameros paviršiumi. Tiek pats užpildas, tiek profilis yra pilnai perdirbami.

Įprasta gamybos eiga
Pjovimas, virinimas, siūlių valymas vyksta kaip įprastai.

Rėmas 5003… su plienu 7715.. Varčia 5008.. su STV® ir IKD®

PROFILIO ŠILUMOS PERDAVIMO KOEFICIENTAS
Uf = 1,0 W/m²K

VISO LANGO ŠILUMOS PERDAVIMO KOEFICIEN TAS
Uw= 0,77 W/m²K (kai Ug = 0,5W/m²K)

 

 

 

 

Rėmas 5010.. su plienu 7726.. Varčia 5007.. su STV® ir IKD®

PROFILIO ŠILUMOS PERDAVIMO KOEFICIENTAS
Uf = 0,94 W/m²K

VISO LANGO ŠILUMOS PERDAVIMO KOEFICIEN TAS
Uw= 0,75 W/m²K (kai Ug = 0,5W/m²K)

S 8000 IQ lauko durys

Gražios lauko durys teisėtai laikomos namo vizitine kortele ir architektūrinio stiliaus išraiška. Durys suteikia fasadui originalų nepakartojamą stilių, tuo pačiu jos turi būti ir tvirtos, ir saugios, ir atsparios aplinkos poveikiui. Siekdama kuo aukštesnių S 8000 IQ sistemos durų tvirtumo ir stabilumo rodiklių bendrovė GEALAN sukonstravo profilio vidines pertvaras tokiu būdu, kad tapo įmanoma naudoti plataus profilio armatūrą. 74 mm pločio profilio vidinės pertvaros ir jų išdėstymas leido padidinti naudojamos plieninės armatūros standumą 30%. Armatūroje išfrezuojamos ertmės spynai. Kitose GEALAN sistemose naudojami slenksčio laikikliai tinka ir sistemai S 8000 IQ bei užtikrina tvirtą staktos ir slenksčio sujungimą. Siekiant išvengti varčios išsikraipymų bei užtikrinti kampų stabilumą yra naudojamos suvirinamos kampų jungtys. Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia pagaminti skirtingų konfigūracijų ir tipų duris.

Galima naudoti įvairius apkaustus ir spynas, taip pat įvairius durų varčios užpildus. Jos gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų. Durų varčios gaminamos ne tik iš baltų, bet ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių, o taip pat ir iš profilių, padengtų dekoratyvine medieną imituojančia bei spalvota plėvele su medžio rievių faktūra.
Durų profiliai 8012/8076

PRIVALUMAI:

 • Plati profilio armatūra staktoje ir varčioje
 • Didelis patvarumas ir stabilumas
 • Puiki šilumos ir garso izoliacija
 • Siaura profilio matoma dalis
 • Pasirinkimo įvairovė
 • Patikima apsauga nuo įsilaužimo

 

PVC durų slenkstis

20 mm aukščio durų slenkstis iš smūgiams atsparaus PVC puikiai atitinka šiuolaikinę beslenksčio būsto, pritaikyto neįgaliesiems, statybų koncepciją. Toks slenkstis – GEALAN slenksčių iš aliuminio, aliuminio su šilumą izoliuojančia tarpine, patvaraus stiklo pluošto su aukštu šilumos laidumo varžos rodikliu bendros sistemos baigiamasis akcentas. Žemas PVC medžiagos šilumos laidumas užtikrina puikius iš jos pagaminto slenksčio šilumos laidumo rodiklius, tokiu būdu patikimai apsaugodamas apatinę durų dalį nuo šilumos praradimo.

Automatinės vėdinimo sistemos GECCO

Automatinė vėdinimo sistema GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL) užtikrina optimalią oro kaitą patalpose, neleidžia atsirasti pelėsiniam grybeliui lango angoje. Esant normalioms oro sąlygoms, atidarytas vožtuvas netrukdo orui patekti į patalpas, o kilus stipresniam vėjui vožtuvas užsidaro, taip išvengiama skersvėjo. GECCO veikia pilnai automatiškai. Įrenginio viduje laisvai apie savo ašį sukiojasi lengvo metalo vožtuvas. Pro lango rėmo ir varčios tarpinėse specialiai tam išpjautas nedideles angas oras patenka į patalpas. Vožtuvo padėtis priklauso nuo vėjo stiprumo. Stipresnis oro srautas uždaro vožtuvą ir oras nepatenka į vidų. Vėjui susilpnėjus vožtuvas atsidaro ir patalpa vėl vėdinasi.

GECCO 4 yra pats naujausias GEALAN vėdinimo sistemos variantas. Jis tinka visoms GEALAN langų sistemoms. GECCO 4 turi įmontuotus žiedadulkių ir dulkių filtrus bei apsauginį tinklelį nuo vabzdžių, taip pat garso izoliacijos ir apsaugos nuo lietaus profilius.

GECCO privalumai:

 • Optimali oro cirkuliacija
 • Žemos šilumos praradimo vertės
 • Pastovus pagrindinis vėdinimas
 • Vėdinimo procesas reguliuojamas automatiškai
 • Esant net smarkiems oro gūsiams apsaugo nuo skersvėjo
 • Visiška automatizacija padeda išvengti neteisingo naudojimosi
 • Patikima garso ir termoizoliacija
 • Taupus
 • Apsaugo nuo grybelio atsiradimo
 • Pastovus įtekančio oro srautas
 • GECCO 4 turi įmontuotus žiedadulkių ir smulkių dulkių filtrus
 • GECCO 4 turi garso izoliacijos ir apsaugos nuo lietaus profilius

Vertikalios orlaidės

Modernios šiuolaikinės tradicinės orlaidės laikomos saugiu ir patikimu patalpų vėdinimo būdu. Nors orlaidės kartais nepagrįstai laikomos pasenusiu sprendimu, jos ventiliavimo našumu kol kas dar nėra pralenktos. Tai efektyvus patalpų vėdinimo būdas.

Tradicinės vertikalios orlaidės apima didesnį oro gūsio aukštį, o tai užtikrina puikų patalpų vėdinimą, maksimaliai apsaugo langus nuo rasojimo, nes patalpose nesikaupia drėgmė. Kadangi šiltas oras kyla, o šaltas leidžiasi, patalpoje, kurioje nėra priverstinės ventiliacijos, vertikalios orlaidės yra nepralenkiamos pagal oro vėdinimo efektyvumą. Kai žiemą pravėrus langą pernelyg šalta, gali prisnigti ar prilyti, vertikalios orlaidės tampa nepakeičiamos. Jos patikimos, labai tvirtos, jose montuojamos apsauginės grotelės nuo lietaus ir įsilaužimo, tinklelis – nuo vabzdžių.

Vertikalios orlaidės montuojamos tik į 3 kamerų profilio langus.

GEALAN oro drėgmės matuoklis AIR WATCH

Oro drėgmės matuoklis veikia higrometro principu ir parodo, kada drėgmė patalpose yra per didelė. Jei rodyklė atsiduria raudonojoje skalės dalyje – patalpas reikia vėdinti.
AIR WATCH tvirtinamas ant lango. Būna baltos, rudos ir šviesiai rusvos spalvos. Jis gerai dera tiek prie baltų, tiek ir prie spalvotų langų.

GEALAN Air Watch privalumai:

 • paprastas naudoti
 • leidžia lengvai nustatyti patalpų oro drėgnumą
 • sudaro prielaidas išvengti pelėsinio grybelio atsiradimo