Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kaizen/domains/statida.lt/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Stiklo berėmės konstrukcijos – Statidos projektai

UAB “Statidos projektai” viena iš veiklos krypčių berėmių stiklo konstrukcijų projektavimas, gamyba bei montavimas. Galime pasiūlyti stiklo pertvaras su varstomomis ar slankiojančiomis durimis, terasų, balkonų stiklinimą, balkonų ir laiptų turėklus. Gaminiams keliame aukštus reikalavimus, kurie padeda mums užtikrinti konstrukcijų patikimumą ir stabilumą. Taip pat didelį dėmesį skiriame estetinėms savybėms, ekonomiškumui. Pagal stiklinamos patalpos paskirtį, stiklo tvirtinimo būdą, bei apskaičiuotas stiklą veikiančias apkrovas, konstrukcijoms parenkame tinkamo storio grūdintą ir/arba laminuotą stiklą.

Berėmės stiklo pertvaros
Šios pertvaros statomos gyvenamosiose patalpose, kai norima perskirti vonios kambarį, virtuvę nuo svetainės ir pan. Taip pat šios pertvaros naudojamos administracinėse patalpose, bankuose, gydymo patalpose. Gaminame ir montuojame stiklo pertvaras su varstomomis arba stumdomomis durimis.
Berėmės stiklo pertvaros viršuje ir apačioje tvirtinamos aliuminio profiliais, naudojami stiklui skirti laikikliai, furnitūra. Galima rinkti iš skaidraus stiklo ir nepermatomo, matinto stiklo.

Stiklo fasadai, terasos
Terasų įstiklinimas padeda apsisaugoti nuo skersvėjų, leidžia jomis naudotis esant vėsesniam orui. Mūsų įmonė teikia berėmių stiklo fasadų, terasų stiklinimo paslaugas pagal individualius užsakymus. Ilgą patirtį sukaupę projektuotojai parenka ir apskaičiuoja tinkamiausią konstrukciją kiekvienam atvejui.

Stiklo turėklai
Savo klientams galime pasiūlyti elegantišką, originalų interjero sprendimą – stiklo turėklus. Jiems stiklas gali būti tvirtinamas keletų būdų: pilnas arba dalinis įrėminimas tarp statramsčių; užspaudžiamas laikikliais tarp statramsčių; taškinis be statramsčių; montuojant į specialius aliuminio profilius. Galime pagaminti turėklus ir su mediniais ar metaliniais porankiais.